• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Міжнародний турнір з настільного тенісу, присвячений пам’яті тренерів К.П. Блонського та В.І. Змунчило (6-8.12.2019р., м.Луцьк)

Міжнародний турнір з настільного тенісу, присвячений пам’яті тренерів К.П. Блонського та В.І. Змунчило (6-8.12.2019р., м.Луцьк)

2019-12-09

З 6 по 8 грудня 2019 року у приміщенні КЗ «ДЮСШ №2 Луцької міської ради» відбувався традиційний Міжнародний турнір з настільного тенісу, присвячений пам’яті тренерів, які розпочали розвиток настільного тенісу на Волині - Змунчило В.І. та Блонського К.П.

До нашого міста завітали учасники з Києва, Львова, Рогатина, Вінниці, Умані, Кременчука, Чернівців, Славути, Хмільника, Михлина, Ізяслава, Черкас, Рави Руської, Кременця, Рівного, Нетішина, Стрия, Горохова, Ківерців та сусідньої держави Білорусії – міста Бреста. Всього 110 юних тенісистів віком від 8 до 13 років.
Яскрава церемонія відкриття змагань, сильний склад учасників зробили цей турнір одним з найцікавіших в Україні. На відкриття змагань прибули і почесні гості, а саме: технічний директор україно-німецького заводу «Кромберг енд Шуберт Україна ЛУ» Славомір Качмарек, директор КЗ «ДЮСШ №2 Луцької міської ради» Панчук Валерій Валерійович, директор ПП «Електросервіс» Кононов Анатолій Борисович, депутати Луцької міської ради Микола Євгенійович Дендіберін та Аркадій Миколайович Саломатін. та дочка В.І. Змунчило Андріяш Марина.
З вітальним словом виступив директор ДЮСШ №2 Панчук В.В., депутат Луцької міської ради М.Є. Дендіберін, які побажали спортсменам успіхів, хорошої гри та перемог.
Спортсмени змагалися в таких вікових групах:
- 2004-2005 (юнаки та дівчата)
- 2006-2007 (юнаки та дівчата)
- 2008 р.н. та молодші (юнаки та дівчата)
В ході триденної боротьби в двох спортивних залах, місця розподілились слідуючим чином:

Юнаки
2004-2005 р.н.
1 місце - Лобанов Вадим (Брест)
2 місце - Заришняк Вадим (Львів)
3 місце - Голодюк Ілля (Луцьк)

2006-2007 р.н.
1 місце - Голодюк Ілля (Луцьк)
2 місце - Мазарка Олександр (Брест)
3 місце - Острий Ілля (Луцьк)

2008 р.н. і молодші
1 місце - Солтис Вадим (Львів)
2 місце - Третяк Матвій (Рогатин)
3 місце - Гнатишин Євген (Вінниця)

Дівчата
2004-2005 р.н.
1 місце - Плащинська Ангеліна (Київ)
2 місце - Ліщук Валерія (Чернівці)
3місце - Сутько Дарина (Брест)

2006-2007 р.н.
1 місце - Плащинська Ангеліна (Київ)
2 місце - Остапук Анна (Брест)
3 місце - Новохацька Олександра (Луцьк)

2008 р.н. і молодші
1 місце - Василенко Вероніка (Київ)
2 місце - Пукало Тетяна (Рогатин)
3 місце - Аркуш Альона (Умань)

Всі спортсмени та тренери, гості турніру були безкоштовно розміщені у готелі та отримали солодкі набори від головного спонсора ДЮСШ №2 Луцької міської ради, україно-німецького заводу "Кромберг енд Шуберт Україна ЛУ" в особі технічного директора Славоміра Качмарека та фінансового директора Олександра Шаварського.
Чемпіони та призери були нагороджені цінними подарунками, грамотами, медалями та кубками.
По закінченні змагань, усі тренери та спортсмени висловили подяку за чудову організацію та проведення змагань Славоміру Качмареку та директору ДЮСШ №2 Панчуку В.В.
Адміністрація КЗ «ДЮСШ №2 Луцької міської ради» привітала спортсменів та тренерів Демчука Є.Р., Коберніка О.П. та Маженкова В.В. з хорошою організацією турніру та гарним результатом виступів спортсменів.

Кiлькiсть переглядiв: 75

Коментарi