• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • ІІ тур Клубного Чемпіонату України з тенісу настільного серед команд першої ліги (м.Запоріжжя, 1-3.11.2019 р.)

ІІ тур Клубного Чемпіонату України з тенісу настільного серед команд першої ліги (м.Запоріжжя, 1-3.11.2019 р.)

2019-11-04

З 1 по 3 листопада 2019 року в місті Запоріжжя проходив ІІ тур Клубного Чемпіонату України з тенісу настільного серед команд першої ліги, в якому прийняла участь і команда «ДЮСШ №2-Крошу» у складі Бакликова Андрія, Рибачука Романа, Пастернікова Дениса, Мосюка Назара, Панчука Дениса, Голодюка Іллі та Гелетухи Сергія.

В І турі Клубного Чемпіонату України в наполегливій боротьбі команда «ДЮСШ №2-Крошу» виборола 2 місце.
В ІІ турі наші спортсмени підготувалися більш ретельніше, врахували та виправили свої помилки, та, не отримавши жодної поразки, посіли 1 місце.
За підсумками двох турів, команда «ДЮСШ №2-Крошу» посіла 1 місце, чим виборола собі право грати у вищій лізі Клубного Чемпіонату України з тенісу настільного.
Сезон 2020 року команда «ДЮСШ №2-Крошу» розпочне у вищій лізі і ставить перед собою завдання закріпитися посередині турнірної таблиці.
Адміністрація КЗ «ДЮСШ №2 Луцької міської ради» вітає команду з чудовим виступом у змаганнях та бажає нових звершень та перемог!!!
А також дякуємо постійному спонсору КЗ «ДЮСШ №2 Луцької міської ради», україно-німецькому заводу «Кромберг енд Шуберт Україна ЛУ» в особі технічного директора Славоміра Качмарека та фінансового директора Олександра Шаварського за допомогу команді у виїзді на змаганя!!!
Кiлькiсть переглядiв: 65

Коментарi