• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Кубок України з кікбоксингу та Всеукраїнські змагання з кікбоксингу ISKA (м. Луцьк, 27-29.09.2019 р.)

Кубок України з кікбоксингу та Всеукраїнські змагання з кікбоксингу ISKA (м. Луцьк, 27-29.09.2019 р.)

2019-09-30

З 27 по 29 вересня 2019 року в місті Луцьку у приміщенні Адреналін Сіті проходив Кубок України з кікбоксингу та Всеукраїнські змагання з кікбоксингу ISKA , в якому взяли участь 250 учасників з 22 регіонів України. Команду КЗ "ДЮСШ №2 Луцької міської ради" у цих змаганнях представляло 36 спортсменів відділення кікбоксингу тренерів-викладачів Мордика М.Ю., Кобеля А.Д., Кобеля Д.А.
У програмі змагань були представлені 6 видів спарингів:
- семі-контакт
- лайт-контакт
- фулл-контакт
- лоу-кік
- орієнтал К-1
- сольні композиції
За підсумками змагань, 1 місце у чемпіонаті посіла команда Волинської області, більшу частину якої складали спортсмени відділення кікбоксингу КЗ "ДЮСШ №2 Луцької міської ради", 2 місце посіла команда м. Дніпро, 3 місце - команда м. Львова.
Вислослюємо вдячність постійному спонсору КЗ "ДЮСШ №2, україно-німецькому заводу ТОВ "Кромберг енд Шуберт Україна ЛУ" в особі технічного директора Славоміра Качмарека та фінансового директора Олександра Шаварського за допомогу в організації змагань.

Адміністрація КЗ "ДЮСШ №2 Луцької міської ради" вітає спортсменів та тренерів з успішним виступом у змаганнях та бажає подальших успіхів та перемог!!!

Кiлькiсть переглядiв: 55

Коментарi