• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • ІІ тур Клубного Чемпіонату України з тенісу настільного серед юнаків 2007 р.н. і молодших (м. Жовква, 28-31.03.2019 р.)

ІІ тур Клубного Чемпіонату України з тенісу настільного серед юнаків 2007 р.н. і молодших (м. Жовква, 28-31.03.2019 р.)

2019-04-01

Закінчився ІІ тур Клубного Чемпіонату України з тенісу настільного серед юнаків 2007 р.н. і молодших, який проходив з 28 по 31 березня 2019 року в м. Жовква, Львівської області. Команда КЗ "ДЮСШ №2 Луцької міської ради" у складі Голодюка Іллі, Острого Іллі та Держай Романа представляли Волинську область у цих змаганнях. 40 команд були розбиті на 8 груп по 5 команд в групі. Наша команда впевнено посіла І місце в групі і вийшла до фіналу, де боролися 8 найсильніших команд. за звання найкращих. Обігравши послідовно команди Дніпропетровська, Рогатина, Одеси, Львова і Харкова в останньому турі ми зустрілися з командою,яка була сформована з гравців з Ужгорода та Донецька.

На жаль, нам не вдалося їх обіграти і ми задовільнились 2 місцем. Надіємось, що в третьому турі ми їх переможемо.
Слід відмітити, що наша команда сформована тільки з вихованців "ДЮСШ №2 Луцької міської ради", а збірна з кількох міст.В травні місяці буде відбуватись Чемпіонат України цієї вікової групи і команда Волинської області має всі шанси добре виступити у цих змаганнях.
Підготував команду до змагань тренер-викладач Демчук Євген Романович.
Кiлькiсть переглядiв: 32

Коментарi